Partnerzy

 

 

 

 

 

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy (lider partnerstwa)

Fundacja Pozytywne Inicjatywy to organizacja służąca rozwojowi regionu. Jej głównym celem jest stałe podnoszenie jakości edukacji i ułatwianie dostępu do niej. Pozytywne Inicjatywy prowadzą sieć 66 żłobków i 9 przedszkoli w województwie pomorskim. Fundacja jest założycielem Zespółu Szkół im. Macieja Płażyńskiego prowadzącego szkołę podstawową, gimnazjum, liceum, żłobki, przedszkola. FPI realizuje projeky mające na celu podnoszenie kwalifikacji kadry pedagogicznej. Organizacja corocznie wydaje również charytatywną płytę "Fala Dobra".

 

 

 
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o.
 
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna (PSSE) obejmuje obecnie dwadzieścia dwie podstrefy o łącznym obszarze 1380,62 ha: 486,18 ha w województwie pomorskim, 664,16 ha w kujawsko-pomorskim, 208,4 ha w zachodniopomorskim oraz 21,89 ha w wielkopolskim, na których działalność gospodarcza może być prowadzona na preferencyjnych zasadach - oferuje zatem wyjątkowe możliwości inwestowania w Polsce północnej. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna to idealne miejsce do inwestowania.
 

 

 

 

 
Polska Akcja Humanitarna
  
Polska Akcja Humanitarna to organizacja założona i prowadzona przez Janinę Ochojską. Misją PAH jest uczynić świat lepszym przez zmniejszenie cierpienia i promowanie wartości humanitarnych. Naczelną zasadą jest efektywne działanie z poszanowaniem godności człowieka. Organizacja prowadzi wiele akcji charytatywnych w Polsce i na całym świecie.  Udzielana omoc ma zapewnić długotrwały i stabilny rozwój regionu dotkniętego wojną czy kataklizmem. Od 2004 roku PAH jest organizacją pożytku publicznego.

 

Szkoła Podstawowa

ul. Azaliowa 18, Gdańsk

Tel. 58 341 25 06

e-mail: azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl